Data: 10.07.2018,
Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu
Instrukcja użytkowania

Do nawigacji po stronie Biuletynu Informacji Publicznej służą dwa  Menu przedmiotowe (jedno u góry strony, drugie po jego lewej stronie)

Po wskazaniu kursorem myszy nazwy danej pozycji w menu kursor przyjmuje kształt dłoni a jego nazwa zmienia kolor na żółty.
Po wciśnięciu lewego przycisku myszy dane zapisane w danej pozycji menu zostaną wyświetlone w postaci informacji docelowej w środkowej części ekranu.

Opis poszczególnych podstron serwisu:

Menu górne:

- STRONA GŁÓWNA: domyślna strona, która włącza się po wpisaniu w pasku adresu przeglądarki adresu strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej Zarządu Dróg Miejskich w Przemyślu (http://www.zdm-przemysl.com). Informacje zawarte na tej stronie to lista ostatnich zamówień publicznych oraz ogłoszenia o wygranych już przetargach - na tej stronie widać tylko pięć ostatnich wpisów.

- INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA: podstrona, na której aktualnie się znajdujemy - zawiera instrukcję użytkowania stroną BIP ZDM w Przemyślu.

- GALERIA: galerie zdjęć z wydarzeń zrealizowanych przy udziale ZDM w Przemyślu.

- REJESTR ZMIAN: wykaz wszystkich modyfikacji dokonanych w zapisach dotyczących zamówień publicznych, z tego miejsca można przejśc bezpośrednio do szerszych informacji o danym zamówieniu/zamówieniach. Wystarczy kliknąć lewym klawiszem myszy w zółty odnośnik.

- STATYSTYKA: statystkyki wszystkich podstron serwisu. Wykaz kolejnych stron z sumaryczną ilością wszytkich wejść.

- FORMA PRAWNA: dokładny opis formy prawnej Zarządu Dróg Miejskich w Przemyślu

- KONTAKT: dokładne dane teleadresowe ZDM w Przemyślu wraz z godzinami pracy, adresem e-mail oraz z dołączonym formularzem kontaktowym - dzięki któremu można wysłać wiadomość do ZDM bezpośrednio ze strony www.

 

Menu z lewej strony:

- Aktualności, Zamówienia publiczne: podobnie jak Strona główna  - ista ostatnich zamówień publicznych oraz ogłoszenia o wygranych już przetargach, ale istanieje tutaj możliwość obejrzenia wszystkich dodanych wpisów - w tym celu należy użyć menu składającego się z kolejnych liczb - każda kolejna liczba oznacza pięć poprzednich wpisów.

- O ZDM: strona informująca nas głównie o zakresie działań Zarządu Dróg Miejskich w Przemyślu oraz dane szczegółowe.

- Opis procedur: szczegółowe instrukcje dotyczące: parkowania pojazdów samochodowych w strefach płatnego parkowania, wydania zezwolenia na zajęcie pasa drogowego, wydania zezwolenia na lokalizację zjazdu drogowego oraz inne.

- Kierownictwo ZDM: wykaz osób na stanowiskach kierowniczych w ZDM w Przemyślu, dane osobowe z telefonami i zajmowanymi stanowiskami.

- Wnioski do pobrania: lista wzorów wniosków w formacie doc. Pobieramy interesujący nas wniosek przez kliknięcie lewym klawiszem w zółty napis 'Pobierz'.

- Praca: lista aktualnych ofert pracy w ZDM w Przemyślu

 

 

Ostatnia aktualizacja: 25 kwiecień 2017
2007 © Zarząd Dróg Miejskich
Wykonanie: LUPPO.PL